NUSA MAHSURI BC

Keputusan Penuh Kelayakan Piala Thomas/Uber Zon Asia 2008

Posted by ADMIN di 20 Februari 2008


KEPUTUSAN PENUH PERINGKAT KUMPULAN
KELAYAKAN PIALA THOMAS/UBER ZON ASIA 2008
TARIKH: 20/02/2008
HARI KEDUA

Piala Thomas
MALAYSIA 5 FILIPINA 0
Lee Chong Wei mn Ralph Ian Mendez 21:6, 21:8 {17 minit}
Wong Choong Hann mn Christopher Flores 21:11, 21:9 {20 minit}
Muhammad Hafiz Hashim mn Lloyd Escoses 21:7, 21:10 {20 minit}
Choong Tan Fook/Lee Wan Wah mn Christopher Flores/Reczon Salvaleon 21:8, 21:13 {19 minit}
Koo Kien Keat/Tan Boon Heong mn Lloyd Escoses/Ralph Ian Mendez 21:8, 21:7 {15 minit}

CHINESE TAIPEI 5 CAMBODIA 0
Hsieh Yu Hsin mn Sophorn Nuon 21:7, 21:8 {17 minit}
Liao Sheng Shiun mn Veasna Troeung 21;11, 21:10 {20 minit}
Hsueh Hsuan Yi mn Vannak Teav Yong 21:6, 21:9 {16 minit}
Tsai Chia Hsin/Hu Chung Hsien mn Sophorn Nuon/Chanbol Chea Bun 21:10, 21:9 {25 minit}
Lee Sheng Mu/Fang Chien Min mn Veasna Troeung/Vannak Teav Yong 21:5, 21:6 {12 minit}

THAILAND 5 SRI LANKA 0
Boonsak Ponsana mn Niluka Karunaratne 21:9, 21:11 {22 minit}
Poompat Sapkulchananart mn Dinuka Karunaratne 21:14, 21:9 {24 minit}
Tanongsak Saensomboosuk mn Diluka Karunaratne 21:11, 21:12 {20 minit}
Sudket Prapakamol/Phattapol Ngernsrisuk lwn Dinuka Karunaratne/Diluka Karunaratne 21:5, 21:13 {30 minit}
Tesana Panvisavas/Songphon Anugritayawon mn Niluka Karunaratne/Eranga Fernando 21:14, 21:13 {25 minit}

KOREA 5 SINGAPURA 0
Park Sung Hwan mn Zhao Ashton Chen Yong 21:10, 19:21, 21:11 {47 minit}
Jung Jae Sung/Lee Yong Dae mn Hendra Wijaya/Kendrick Lee 21:16, 21:17 {23 minit}
Lee Hyun Ill mn Aaron Tan Wei Kiat 21:9, 21:11 {25 minit}
Lee Jae Jin/Hwang Ji Man mn Teck Khoo Kian/Jiang Terry Yeo Zhao 21;12, 21:9 {20 minit}
Shon Seung Mo mn Liang Derek Wong Zi 21;17, 21:18 {29 minit}

HONG KONG 5 MACAU 0
Chan Yan Kit mn Lam Chi Man 21:6, 29:27 {27 minit}
Ng Wei mn Chan Io Wong 21:8, 21:9 {25 minit}
Wong Wai Hong mn Ho Si Un 21:6, 21:12 {20 minit}
Albertus Susanto/Yohan Hadikusumo mn Lam Chi Man/Lei Kit 21:8, 21:9 {15 minit}
Hui Wai Ho/Alroy Tanama Putra mn Chan Io Chong/Lei Tat 21:13, 21:10 {18 minit}

CHINESE TAIPEI 5 FILIPINA 0
Hsieh Yu Hsing mn Ralph Ian Mendez 21:6, 21:7 {20 minit}
Liao Sheng Shiun mn Christopher Flores 21:17, 15:21, 21:19 {50 minit}
Hsuah Hsuan Yi mn Lloyd Escoses 21:6, 21:13 {24 minit}
Lee Sheng Mu/Fang Chien Min mn Christopher Flores/Reczon Salvaleon 21:10, 21:10 {17 minit}
Tsai Chia Hsin/Hu Chung Hsien mn Lloyd Escoses/Ralph Ian Mendez 21:10, 21:16 {20 minit}

MALAYSIA 5 CAMBODIA 0
Wong Choong Hann mn Sophorn Nuon 21:8, 21:9 {17 minit}
Muhammad Hafiz Hashim mn Veasna Troeung 21:4, 21:5 {15 minit}
Arif Abdul Latif mn Vannak Teav Yong 21:8, 21:7 {15 minit}
Koo Kien Keat/Tan Boon Heong mn Sophorn Nuon/Chanbol Chea Bun 21:1, 21:6 {11 minit}
Zakry Abdul Latif/Fairuzizuan Tazari mn Veasna Troeung/Vannak Teav Yong 21:5, 21:3 {10 minit}

INDIA 5 PAKISTAN 0
Anup Sridhar mn Ali Wajid 21:16, 21:15 {30 minit}
Sanawe Thomas/Rupesh Kumar lwn Azam Rizwan/Muhammad Attique 21:11, 21:9 {20 minit}
Arvind Bhat mn Zeeshan Umer 21:14, 21:11 {31 minit}
V.Diju/Akshay Dewalkar mn Ahmad M.Waqas/Sulehri Kashif 21:17, 21:14 {21 minit}
Chetan Anand mn Qamar Ahsan 21:10, 21:12 {16 minit}

Piala Uber
THAILAND 5 SRI LANKA 0
Salakjit Ponsana mn Renu Chanrika Hettiarachchige 21:5, 21:9 {22 minit}
Porntip Buranaprasertsuk mn Achini Kuruppu 21:9, 21;11 {18 minit}
Sapsiree Taerattanachai mn Gayani Pepera 21:5, 21:9 {20 minit}
Duang Anong Aroonkesorn/Kunchala Voravichitchaikul mn Renu Chandrika/Thilini Jayasinghe 21:6, 21:5 {15 minit}
Saralee Thoungthongkam/Soratja Chansrisukot mn Achini Kuruppu/Upuli Samanthika 21:6, 21:6 {16 minit}

SINGAPURA 5 CAMBODIA 0
Xing Aiying mn Sodany Noeuv 21:1, 21:3 {14 minit}
Gu Juan mn Chay Ry Chhoun 21:2, 21:8 {15 minit}
Zhang Biewen mn Chanravy Keo Pich 21:1, 21:3 {15 minit}
Yao Lei/Sari Shinta Mulia mn Dara Chann/Chay Ry Chhoun 21:6, 21:5 {16 minit}
Jiang Yanmei/Li Yujia mn Sodany Noeuv/Chanravy Keo Pich 21:3, 21:2 {14 minit}

HONG KONG 4 VIETNAM 1
Wang Chen mn Le Ngoc Nguyen Nhung 21:12, 21;15 {25 minit}
Koon Wai Chee/Chau Hoi Wah mn Nguyen Thi Sen/Vu Thi Trang 21:13, 21:8 {22 minit}
Yip Pui Yin mn Phung Nguyen Phuong Nhi 21:9, 21:4 {22 minit}
Chan Tsz Ka/Tse Ying Suet kk Le Thi Thanh Thuy/Tran Thi Thanh Thao 22:20, 13:21, 15:21 {40 minit}
Mong Kwan Yi mn Thai Thi Hong Gam 21:11, 12:21, 21:18 {40 minit}

Advertisements

Tinggalkan Jawapan

Masukkan butiran anda dibawah atau klik ikon untuk log masuk akaun:

WordPress.com Logo

Anda sedang menulis komen melalui akaun WordPress.com anda. Log Out / Tukar )

Twitter picture

Anda sedang menulis komen melalui akaun Twitter anda. Log Out / Tukar )

Facebook photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Facebook anda. Log Out / Tukar )

Google+ photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Google+ anda. Log Out / Tukar )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: