NUSA MAHSURI BC

Keputusan Penuh Pusingan Pertama Terbuka Jerman 2008

Posted by ADMIN di 27 Februari 2008


KEPUTUSAN PENUH
KEJOHANAN BADMINTON GRAND PRIX TERBUKA JERMAN YONEX 2008
MAIN DRAW {27/02/2008}
PUSINGAN PERTAMA

Perseorangan Lelaki
*1 PARK SUNG HWAN (Kor) mn CHRISTIAN BOSIGER (Den) 21:14, 21:11 {22 minit}
RICHARD VAUGHAN (Wal) mn JAN FROHLICH (Cze) 21:18, 21:10 {29 minit}
*14 LU YI (Chn) mn KASPER OEDUM (Den) 21:5, 18:21, 21:14 {52 minit}
RAJIV OUSEPH (Eng) mn KEVIN CORDON (Gua) 21:19, 21:9 {25 minit}
*8 ANDRE KURNIAWAN TEDJONO (Ina) mn ANAND PAWAR (Ind) 21:10, 12:21, 21:15 {40 minit}
ALAMSYAH YUNUS (Ina) mn VLADISLAV DRUZCHENKO (Ukr) 21:18, 18:21, 21:14 {49 minit}
*13 SHO SASAKI (Jpn) mn RAJU RAI (Usa) 21:10, 21:17 {27 minit}
JAN VONDRA (Cze) mn KOEN RIDDER (Ned) 21:12, 19:21, 21:11 {45 minit}
*4 LEE TSUEN SENG (Mas) kk ERIC PANG (Ned) 21:17, 20:22, 12:21 {52 minit}
RUNE ULSING (Den) mn CARLOS LONGO (Esp) 21:13, 21:9 {22 minit}
MARC ZWIEBLER (Jer) mn SVEN ERIC KASTENS (Jer) 21:18, 21:16 {22 minit}
BRICE LEVERDEZ (Fra) mn KESTUTIS NAVICKAS (Ltu) 21:9, 21:18 {27 minit}
KENICHI TAGO (Jpn) mn ERIC GO (Usa) 21:13, 21:15 {30 minit}
MARTIN BILLE LARSEN (Den) mn KRISTIAN NIELSEN (Den) 12:21, 21:16, 21:13 {39 minit}
SHON SEUNG MO (Kor) mn *9 ANUP SRIDHAR (Ind) 21:11, 21:5 {21 minit}
HSIEH YU HSIN (Tpe) mn DHARMA GUNAWI (Jer) 21:16, 15:21, 21;14 {43 minit}
GONG WEIJIE (Chn) mn NILUKA KARUNARATNE (Sri) – tarik diri
*10 SAIRUL AMAR AYOB kk JAN O. JORGENSEN (Den) 21:13, 13:21, 10:21 {46 minit}
TOMMY SUGIARTO (Ina) mn SCOTT EVAN (Irl) 21:14, 21:9 {30 minit}
*5 KENDRICK LEE (Sin) mn CHRISTIAN LIND THOMSEN (Den) 18:21, 21:19, 21:12 {44 minit}
ERWIN KEHLHOFFNER (Fra) mn ARVIND BHAT (Ind) 21:16, 17:21, 21:18 {52 minit}
ZHU WEILUN (Chn) mn *12 ANDREW SMITH (Eng) 21:19, 21:14 {30 minit}
NGUYEN TIEN MINH (Vie) mn ROMAN SPITKO (Jer) 21:14, 21:7 {24 minit}
*3 SHOJI SATO (Jpn) mn BOBBY MILROY (Can) 21:14, 22:20 {31 minit}
RAUL MUST (Aut) mn PETR KOUKAL (Cze) 12:21, 21:18, 21:17 {48 minit}
*11 JOACHIM PERSSON (Den) mn HANS-KRISTIAN VITTINGHUS (Den) 21:19, 21:10 {29 minit}
ANDREAS ADITYAWARMAN (Ina) mn PABLO ABIAN (Esp) 21:13, 17:21, 21:15 {48 minit}
MUHAMMAD ROSLIN HASHIM (Mas) mn KASPER IPSEN (Den) 21:11, 21:7 {26 minit}
TAUFIK AKBAR (Ina) mn JOHN MOODY (Nzl) 21:18, 15:21, 21:10 {44 minit}
*16 DICKY PALYAMA (Ned) mn MAGNUS SAHLBERG (Swe) 21:15, 21:11 {25 minit}
ENDRA KURNIAWAN (Ina) mn NABIL LASMARI (Alg) 21:13, 21:17 {25 minit}
*2 LEE HYUN ILL (Kor) mn BJORN JOPPIEN (Jer) 21:13, 21:12 {25 minit}

Bergu Wanita
*1 LEE KYUNG WON/LEE HYO JUNG (Kor) mn PETYA NEDELCHEVA/DIANA DIMOVA (Bul) 21:11, 21:8 {26 minit}
CHIA CHI CHOU/CHIA TSENG YANG (Tpe) mn ELODIE EYMARD/WENY RAHMAWATI (Fra) 21:16, 21:16 {28 minit}
*6 AKI AKAO/TOMOMI MATSUDA (Jpn) mn RACHEL VAN CUTSEN/PAULIEN VAN DOOREMALEN (Ned) 18:21, 21:18, 21:17 {53 minit}
JO NOVITA/GRESYA POLII (Ina) mn JOHANNA PERSSON/ELIN BERGBLOM (Swe) 21;15, 21:14 {33 minit}
*3 JIANG YANMEI/LI YUJIA (Sin) mn KARIN SCHNAASE/JANET KOHLER (Jer) 21:13, 21:9 {24 minit}
NITYA KRISHINDA/LITA NURLITA (Ina) mn JOANNE NICHOLAS/NATALIE MUNT (Eng) – tarik diri
*5 GAO LING/ZHAO TINGTING (Chn) mn MICHAELA PEIFFER/GITTE KOHLER (Jer) 21:8, 21:13 {23 minit}
GABRIELLE WHITE/MARIANA AGATHANGELOU (Eng) – bye
HEATHER OLVER/LIZA SMITH (Eng) – bye
*8 ENDANG NURSUGIANTI/RANI MUNDIASTI (Ina) mn NATALIA POLUAKAN/YULIANTI 10:21, 21:10, 21:9 {30 minit}
NINA VISLOVA/VALERIA SOROKINA (Rus) mn CARINA METTE/BIRGIT OVERZIER (Jer) 19:21, 21:16, 21:14 {49 minit}
*4 MIYUKI MAEDA/SATOKO SUETSUNA (Jpn) mn JOHANNA GOLISZEWSKI/MONA REICH (Jer) – tarik diri
MIE SCHJOTT KRISTENSEN/CHRISTINNA PEDERSEN (Den) mn FIONA MCKEE/CHARMAINE REID (Can) 21:8, 21:13 {26 minit}
*7 HA JUNG EUN/KIM MIN JUNG (Kor) mn SUZANNE RAYAPPAN/JENNY WALLWORK (Eng) 17:21, 21:16, 21:15 {46 minit}
EVA LEE/MESINEE MANGKALAKIRI (Usa) mn LIM PEK SIAH/HAW CHIOU HWEE (Mas) – tarik diri
*2 CHIEN YU CHIN/CHENG WEN HSING (Tpe) mn STEFFI ANNYS/SEVERINE COURVILAIN (Bel) 21:14, 21:12 {20 minit}

Bergu Lelaki
*1 JUNG JAE SUNG/LEE YONG DAE (Kor) mn TANTOWI AKHMAD/MUHAMMAD RIJAL (Ina) 21:9, 21:9 {17 minit}
RASMUS MANGOR ANDERSEN/PETER BUUR STEFFENSEN (Den) mn ROBERT ADCOCK/ROBIN MIDDLETON (Eng) 21:16, 21:19 {29 minit}
FANG CHIEN MIN/LEE SHENG MU (Tpe) mn RUUD BOSCH/KOEN RIDDER (Ned) 21:15, 21:15 {20 minit}
RENDRA WIJAYA/FRAN KURNIAWAN (Ina) mn JOHANNES SCHOTTLER/TIM DETTMANN (Jer) 21:18, 23:25, 21:9 {37 minit}
RIAN SUKMAWAN/YONATHAN SURYATAMA (Ina) mn *4 KEITA MASUDA/TADASHI OHTSUKA (Jpn) 21:15, 21:16 {24 minit}
VITALIJ DURKIN/ALEXANDER NIKOLAENKO (Rus) mn MIKE BERES/WILLIAM MILROY (Can) 18:21, 21:10, 21:17 {36 minit}
RASMUS BONDE/KASPER HENRIKSEN (Den) mn ROMAN ZIRNWALD/DANIEL GRASSMUECK (Aut) 21:19, 21:17 {24 minit}
HAN SANG HOON/CHO GUN WOO (Kor) mn FREDERIC MAWET/WOUTER CLAES (Bel) 21:11, 21:17 {29 minit}
JACOB CHEMNITZ/MIKKEL DELBO LARSEN (Den) mn DEAN GEORGE/CHRIS ADCOCK (Eng) 13:21, 21:19, 21:14 {40 minit}
*6 SHUICHI SAKAMOTO/SHINTARO IKEDA (Jpn) mn BONA SEPTANO/MOHAMMAD AHSAN (Ina) 12:21, 21:19, 21:16 {46 minit}
TSAI CHIA HSIN/HU CHUNG SHIEN (Tpe) mn ROBERT BLAIR/RICHARD EIDESTEDT (Eng) 21:15, 16:21, 24:22 {44 minit}
*3 GUO ZHENDONG/XIE ZHONGBO (Chn) mn ROMAN SPITKO/MICHAEL FUCHS (Jer) 17:21, 21:10, 21:15 {45 minit}
NAOKI KAWAMAE/KEISHI KAWAGUCHI (Jpn) mn DHARMA GUNAWI/PETER ZAUNER (Ger/Aut) 21:10, 21:18 {23 minit}
SIMON MOLLYHUS/ANDERS KRISTIANSEN (Den) mn *8 KRISTOF HOPP/INGO KINDERVATER (Jer) 21:15, 21:15 {26 minit}
THOMAS TESCHE/JOCHEN CASSEL (Jer) mn DAVID LINDLEY/KRISTIAN ROEBUCK (Eng) 21:19, 21:19 {39 minit}
*2 LEE JAE JIN/HWANG JI MAN (Kor) mn ADAM CWALINA/WOJCIECH SZKUDLARCZYK (Pol) 21:15, 21:12 {17 minit}

Perseorangan Wanita
JEANINE CICOGNINI (Sui) mn RACHEL VAN CUSTEN (Ned) 21:16, 21:12 {22 minit}
LARISA GRIGA (Ukr) mn CLAUDIA RIVERO (Per) 21:8, 20:22, 21:13 {47 minit}
OLGA KONON (Blr) mn *7 CHENG SHAO CHIEH (Tpe) 21:18, 21:7 {22 minit}
WANG YIHAN (Chn) mn FRANSISKA RATNASARI (Ina) 21:18, 23:21 {41 minit}
*3 ERIKO HIROSE (Jpn) mn EVA LEE (Usa) 21:7, 21:12 {23 minit}
MARIA KRISTIN YULIANTI (Ina) mn FILIPA LAMY (Por) 21:11, 21:6 {22 minit}
LI WENYAN (Chn) mn TELMA SANTOS (Por) – tarik diri
HWANG HYE YOUN (Kor) mn AGNESE ALLEGRINI (Ita) 21:5, 21:10 {24 minit}
XING AIYING (Sin) mn ELIZABETH CANN (Eng) 24:22, 21:18 {40 minit}
*5 PETYA NEDELCHEVA (Bul) mn APRILIA YUSWANDRI (Ina) 23:21, 21:9 {36 minit}
SARA PERSSON (Swe) mn PAI MIN JIE (Tpe) 21:17, 16:21, 21:11 {49 minit}
*4 JULIANE SCHENK (Jer) mn NGUYEN NHUNG LE NGOC 21:8, 21:10 {24 minit}
YU HIRAYAMA (Jpn) mn CHARMAINE REID (Can) 21:12, 21:8 {29 minit}
KANAKO YONEKURA (Jpn) mn CAMILLA SORENSEN (Den) 21:13, 21:16 {33 minit}
JIANG YANJIAO (Chn) mn KAORI MORI (Jpn) 21:9, 21:14 {31 minit}
*2 JUN JAE YOUN (Kor) mn JILL PITTARD (Eng) 21:11, 21:15 {25 minit}

Bergu Campuran
*1 HE HANBIN/YU YANG (Chn) mn KEITA MASUDA/MIYUKI MAEDA (Jpn) 21:12, 21:14 {27 minit}
TANTOWI AKHMAD/YULIANTI (Ina) mn KRISTIAN ROEBUCK/JENNY WALLWORK (Eng) 24:22, 15:21, 21:15 {40 minit}
MUHAMMAD RIJAL/GRESYA POLII (Ina) mn CHRIS LANGRIDGE/WENY RAHMAWATI (Eng/Fra) 21;15, 13:21, 21:14 {40 minit}
ROBIN MIDDLETON/LIZA SMITH (Eng) mn ANGGUN NUGROHO/ENDANG NURSUGIANTI (Ina) 21:19, 21:19 {28 minit}
*3 HAN SANG HOON/HWANG YU MI (Kor) mn MATTHEW HONEY/HEATHER OLVER (Eng) 21:15, 20:22, 21:16 {47 minit}
HWANG JI MAN/KIM MIN JUNG (Kor) mn CHEN HUNG LING/CHOU CHIA CHI (Tpe) 21:13, 16:21, 21:14 {41 minit}
ROBERT BLAIR/NATHALIE MUNT (Eng) mn *6 KRISTOF HOPP/BIRGIT OVERZIER (Jer) 21:14, 21:19 {25 minit}
VITALY DURKIN/VALERIA SOROKINA (Rus) mn DAVID LINDLEY/SUZANNE RAYAPPAN (Eng) 21:15, 21:12 {25 minit}
HSIEH YU HSIN/CHIEN YU CHIN (Tpe) mn WOUTES CLAES/NATHALIE DESCHAMPS (Bel) 21:17, 21:9 {18 minit}
TSAI CHIA HSIN/CHENG SHAO CHIEH (Tpe) mn *8 INGO KINDERVATER/KATHRIN PIOTROWSKI (Jer) 21:15, 21:18 {27 min}
MOHD RAZIF LATIF/CHONG SOOK CHIN (Mas) mn CRAIG COOPER/RENNE FLAVELL (Nzl) 21:19, 21:16 {25 minit}
*4 LEE YONG DAE/LEE HYO JUNG (Kor) mn ALEXANDER NIKOLAENKO/NINA VISLOVA (Rus) 21:15, 21:12 {23 minit}
XU CHEN/ZHAO TINGTING (Chn) beat FANG CHIEN MIN/CHENG WEN HSING (Tpe) 12:21, 21:7, 21:12 {34 minit}
RASMUS BONDE/CHRISTINNA PEDERSEN (Den) mn *7 DEVIN LAHARDI/LITA NURLITA (Ina) 21:17, 21:19 {35 minit}
TADASHI OHTSUKA/SATOKO SUETSUNA (Jpn) mn MIKKEL DELBO LARSEN/MIE SCHJOTT KRISTENSEN (Den) 9:21, 21:13, 21:17 {38 minit}
*2 ANTHONY CLARK/DONNA KELLOGG (Eng) mn SVETOSLAV STOYANOV/ELODIE EYMARD (Fra) 21:6, 21:14 {25 minit}

Tinggalkan Jawapan

Masukkan butiran anda dibawah atau klik ikon untuk log masuk akaun:

WordPress.com Logo

Anda sedang menulis komen melalui akaun WordPress.com anda. Log Out / Tukar )

Twitter picture

Anda sedang menulis komen melalui akaun Twitter anda. Log Out / Tukar )

Facebook photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Facebook anda. Log Out / Tukar )

Google+ photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Google+ anda. Log Out / Tukar )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: