NUSA MAHSURI BC

Keputusan Penuh Pusingan Kedua Terbuka Jerman 2008

Posted by ADMIN di 28 Februari 2008


KEPUTUSAN PENUH
KEJOHANAN BADMINTON GRAND PRIX TERBUKA JERMAN YONEX 2008
TARIKH: 28/02/2008
PUSINGAN KEDUA

PERSEORANGAN LELAKI
*1 Park Sung Hwan (Kor) mn Richard Vaughan (Wal) 21:10, 21:9 {27 minit}
*14 Lu Yi (Chn) mn Rajiv Ouseph (Eng) 21:11, 23:21 {40 minit}
*8 Andre Kurniawan Tedjono (Ina) mn Alamsyah Yunus (Ina) 17:21, 23:21, 21:18 {76 minit}
*13 Sho Sasaki (Jpn) mn Jan Vondra (Cze) 21:10, 21:10 {29 minit}
Eric Pang (Ned) mn Rune Ulsing (Den) 21:17, 21:11 {29 minit}
Mac Zwiebler (Jer) mn Brice Leverdez (Fra) 21:12, 21:11 {27 minit}
Kenichi Tago (Jpn) mn Martin Bille Larsen (Den) 17:21, 21:11, 21:15 {45 minit}
Shon Seung Mo (Kor) mn Hsieh Yu Hsin (Tpe) 21:9, 21:19 {31 minit}
Gong Weijie (Chn) mn Jan O. Jorgensen (Den) 21:17, 21:7 {29 minit}
Tommy Sugiarto (Ina) mn *5 Kendrick Lee (Sin) 20:22, 21:11, 21:14 {46 minit}
Zhu Weilun mn Erwin Kehlhoffner (Fra) 21:10, 21:9 {26 minit}
*3 Shoji Sato (Jpn) mn Nguyen Tien Minh (Vie) 21:18, 21:19 {39 minit}
*1 Joachim Persson (Den) mn Raul Must (Aut) 21:9, 21:16 {26 minit}
*7 Muhammad Roslin Hashim (Mas) mn Andreas Adityawarman (Ina) 21:16, 21:19 {36 minit}
*16 Eric Pang (Ned) mn Taufik Akbar (Ina) 21:17, 11:21, 21:16 {52 minit}
*2 Lee Hyun Ill (Kor) mn Endra Kurniawan (Ina) 21:12, 21:13 {25 minit}

BERGU WANITA
*1 Lee Kyung Won/Lee Hyo Jung (Kor) mn Chia Chi Chou/Chia Tseng Yang (Tpe) 19:21, 21:15, 21:9 {42 minit}
Jo Novita/Gresya Polii (Ina) mn *6 Aki Akao/Tomomi Matsuda (Jpn) 13:21, 21:9, 21:18 {60 minit}
*3 Jiang Yanmei/Li Yujia (Sin) mn Nitya Krishinda/Lita Nurlita (Ina) 21:18, 17:21, 21:13 {56 minit}
*5 Gao Ling/Zhao Tingting (Chn) mn Gabrielle White/Mariana Agathangelou (Eng) 21:10, 21:8 {21 minit}
*8 Endang Nursugianti/Rani Mundiasti (Ina) mn Heather Olver/Liza Smith (Eng) 21:12, 14:21, 21:13 {47 minit}
*4 Miyuki Maeda/Satoko Suetsuna (Jpn) mn Nina Vislova/Valeria Sorokina (Rus) 21:10, 21:19 {39 minit}
*7 Ha Jung Eun/Kim Min Jung mn Mie Schjott-Kristensen/Christina Pedersen (Den) 25:23, 21:13 {37 minit}
*2 Chien Yu Chin/Cheng Wen Hsing (Tpe) mn Eva Lee/Mesinee Mangkalakiri (Usa) 21:10, 21:12 {16 minit}

Bergu Lelaki
*1 Jung Jae Sung/Lee Yong Dae (Kor) mn Rasmus Mangor Andersen/Peter Buur Steffensen (Den) 21:15, 21:15 {29 minit}
Fang Chien Min/Lee Sheng Mu (Tpe) mn Rendra Wijaya/Fran Kurniawan (Ina) 21:13, 19:21, 21:16 {46 minit}
Rian Sukmawan/Yonathan Suryatama (Ina) mn Vitaly Durkin/Alexandr Nikolaenko (Rus) 21:10, 21:11 {17 minit}
Han Sang Hoon/Cho Gun Woo (Kor) mn Rasmus Bonde/Kasper Henriksen (Den) 21:15, 21:18 {27 minit}
*6 Shuichi Sakamoto/Shintaro Ikeda (Jpn) mn Jacob Chemnitz/Mikkel Delbo Larsen (Den) 14:21, 23:21, 21;16 {47 minit}
*3 Guo Zhendong/Xie Zhongbo (Chn) mn Tsai Chia Hsin/Hu Chung Shien (Tpe) 21:18, 21:7 {26 minit}
Naoki Kawamae/Keishi Kawaguchi (Jpn) mn Simon Mollyhus/Anders Kristiansen (Den) 21:13, 21:14 {27 minit}
*2 Lee Jae Jin/Hwang Ji Man (Kor) mn Thomas Tesche/Jochen Cassel (Jer) 21:16, 21:18 {32 minit}

PERSEORANGAN WANITA
Larisa Griga (Ukr) mn Jeanine Cicognini (Sui) 21:19, 21:15 {29 minit}
Wang Yihan mn Olga Konon (Blr) 21:17, 21:12 {29 minit}
Maria Kristin Yulianti (Ina) mn *3 Eriko Hirose (Jpn) 21:12, 24:26, 21:19 {67 minit}
Li Wenyan (Chn) mn Hwang Hye Youn (Kor) 21:13, 21:13, 15:21, 21:13 {55 minit}
Xing Aiying (Sin) mn *5 Petya Nedelcheva (Bul) 16:21, 21:15, 21:15 {56 minit}
*4 Juliane Schenk (Jer) mn Sara Persson (Swe) 21:16, 21:15 {34 minit}
Yu Hirayama (Jpn) mn Kanako Yonekura (Jpn) 13:21, 21:12, 21:18 {61 minit}
*2 Jun Jae Youn (Kor) mn Jiang Yanjiao (Chn) 21:19, 21:14 {36 minit}

Bergu Campuran
*1 He Hanbin/Yu Yang (Chn) mn Tontowi Akhmad/Yulianti (Ina) 21:10, 21:12 {20 minit}
Muhammad Rijal/Gresya Polii (Ina) lwn Robin Middleton/Liza Smith (Eng) 15:21, 22:20, 21:13 {50 minit}
*3 Han Sang Hoon/Hwang Yu Mi (Kor) mn Hwang Ji Man/Kim Min Jung (Kor) 21:14, 21;12 {22 minit}
Vitaly Durkin/Valeria Sorokina (Rus) mn Robert Blair/Nathalie Munt (Eng) 15:21, 21:10, 21:16 {33 minit}
Hsieh Yu Hsin/Chien Yu Chin (Tpe) mn Tsai Chia Hsin/Cheng Shao Chieh (Tpe) 18:21, 21:15, 21:19 {34 minit}
Mohd Razif Latif/Chong Sook Chin (Mas) kk *4 Lee Yong Dae/Lee Hyo Jung (Kor) 14:21, 16:21 {23 minit}
Xu Chen/Zhao Tingting (Chn) mn Rasmus Bonde/Christinna Pedersen (Den) 21:15, 21:8 {27 minit}
*2 Anthony Clark/Donna Kellogg (Eng) mn Tadashi Ohtsuka/Satoko Suetsuna (Jpn) 21:14, 21:19 {34 minit}

Advertisements

Tinggalkan Jawapan

Masukkan butiran anda dibawah atau klik ikon untuk log masuk akaun:

WordPress.com Logo

Anda sedang menulis komen melalui akaun WordPress.com anda. Log Out / Tukar )

Twitter picture

Anda sedang menulis komen melalui akaun Twitter anda. Log Out / Tukar )

Facebook photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Facebook anda. Log Out / Tukar )

Google+ photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Google+ anda. Log Out / Tukar )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: