NUSA MAHSURI BC

Keputusan Penuh Pusingan Pertama Terbuka Swiss 2008

Posted by ADMIN di 12 Mac 2008


KEPUTUSAN PENUH
KEJOHANAN BADMINTON SUPER SERIES TERBUKA SWISS WILSON 2008
PUSINGAN PERTAMA

BERGU CAMPURAN
*1 Zheng Bo/Gao Ling (Chn) mn Vitalij Durkin/Valeri Sorokina (Rus) 21:15, 21:6
Chen Hung Ling/Chou Chia Chi (Tpe) mn Hsieh Yu Hsin/Chien Yu Chin (Tpe) 21:17, 21:17
*5 He Hanbin/Yu Yang (Chn) mn Robert Mateusiak/Nadiezda Kostiuczyk (Pol) 21:18, 21:14 {38 minit}
Han Sang Hoon/Hwang Yu Mi (Kor) mn Kristof Hopp/Birgit Overzier (Jer) 19:21, 21:15, 21:7 {48 minit}
*4 Xie Zhongbo/Zhang Yawen (Chn) mn Xu Chen/Zhao Tingting (Chn) 21:18, 21:16 {24 minit}
Keita Masuda/Miyuki Maeda (Jpn) mn Svetoslav Stoyanov/Elodie Eymard (Fra) 21:16, 21:19 {35 minit}
*6 Lee Yong Dae/Lee Hyo Jung (Kor) mn Tadashi Ohtsuka/Satoko Suetsuna (Jpn) 21:17, 21:18 {31 minit}
Kennevic Asuncion/Kennie Asuncion (Phi) mn Tsai Chia Hsin/Cheng Shao Chieh (Tpe) 22:20, 21:16 {23 minit}
Anthony Clark/Donna Kellogg (Eng) mn Craig Cooper/Renee Flavell (Nzl) 21:12, 21:18 {35 minit}
*8 Nathan Robertson/Gail Emms (Eng) mn Hendri Kurniawan/Li Yujia (Sin) 21:17, 21:12 {27 minit}
Robert Blair/Imogen Bankier (Eng/Sco) mn Fang Chien Min/Cheng Wen Hsing (Tpe) 21:11. 21:15 {23 minit}
*3 Flandy Limpele/Vita Marissa (Ina) mn Alexandr Nikolaenko/Nina Vislova (Rus) 19:21, 21:12, 21:15 {41 minit}
David Lindley/Suzanna Rayappan (Eng) mn Cho Gun Woo/Ha Jung Eun (Kor) 21:17, 21:18 {29 minit}
*7 Sudket Prapakamol/Saralee Thoungthongkam (Tha) mn Howach Bach/Eva Lee (Usa) 21:18, 21:13 {25 minit}
Tan Wee Kiong/Woon Khe Wei (Mas) kk Thomas Laybourn/Kamilla Rytter Juhl (Den) 15:21, 15:21 {28 minit}
*2 Nova Widianto/Lilyana Natsir (Ina) mn Richard Eidestedt/Joanne Nicholas (Eng) 21:15, 21:19 {28 minit}

PERSEORANGAN LELAKI
*1 Lin Dan (Chn) mn Andrew Dabeka (Can) 21:12, 21:7 {28 minit}
Chen Yu (Chn) mn Andrew Smith (Eng) 21:15, 21:17 {33 minit}
Sairul Amar Ayob (Mas) mn *6 Sony Dwi Kuncoro (Ina) 21:13, 21:11 {27 minit}
Wong Choong Hann (Mas) mn Lee Tsuen Seng (Mas) 18:21, 21:16, 21:19 {64 minit}
Muhammad Roslin Hashim (Mas) kk *3 Bao Chunlai (Chn) 13:21, 14:21 {37 minit}
Ng Wei (Hkg) mn Christian Boesiger (Sui) 21:15, 21:11 {32 minit}
*7 Taufik Hidayat (Ina) mn Kendrick Lee (Sin) 22:20, 22:20 {36 minit}
Anup Sridhar (Ind) mn Shoji Sato (Jpn) 22:20, 13:21, 21:14 {55 minit}
Nguyen Tien Minh (Vie) mn Lee Hyun Ill (Kor) 21:9, 21:9 {21 minit}
Ronald Susilo (Sin) mn Lu Yi (Chn) 21;18, 16:21, 21:10 {49 minit}
Przemyslaw Wacha (Pol) mn Richard Vaughan (Wal) 21:19, 21:19 {36 minit}
Petr Koukal (Cze) mn *4 Chen Jin (Chn) 21:13, 0:0 {14 minit} – tarik diri
Joachim Persson (Den) mn Sho Sasaki (Jpn) 21:15, 13:21, 21:14 {46 minit}
*5 Kenneth Jonassen (Den) mn Chan Yan Kit (Hkg) 21:8, 21:7 {20 minit}
Dicky Palyama (Ned) mn Boonsak Ponsana (Tha) 21:18, 26:24 {46 minit}
*2 Lee Chong Wei (Mas) mn Park Sung Hwan (Kor) 22:20, 21:16 {38 minit}

PERSEORANGAN WANITA
*1 Xie Xingfang (Chn) mn Juliane Schenk (Jer) 21:9, 21:10 {26 minit}
Saina Nehwal (Ind) mn Anna Rice (Can) 21:13, 21:13 {29 minit}
*8 Wong Mew Choo (Mas) mn Ella Diehl (Rus) 21:13, 21:15 {32 minit}
Zhou Mi (Hkg) mn Maria Kristin (Ina) 21:10, 16:21, 21:14 {50 minit}
*3 Lu Lan (Chn) mn Eriko Hirose (Jpn) 21:18, 21:15 {39 minit}
Yao Jie (Ned) mn Anu Nieminen (Fin) 21:9, 21:17 {28 minit}
*7 Xu Huaiwen (Jer) mn Jeanine Cicognini (Sui) 21:19, 21:10 {29 minit}
Julia Wong (Mas) mn Judith Meulendijk (Ned) 21:14, 18:21, 21:16 {55 minit}
Wang Yihan (Chn) mn Kaori Mori (Jpn) 21:18, 21:13 {29 minit}
*5 Pi Hongyan (Fra) mn Elizabeth Cann (Eng) 24:22, 21:11 {40 minit}
Yip Pui Yin (Hkg) mn Jun Jae Youn (Kor) 24:22, 19:21, 21:15 {59 minit}
*4 Zhu Lin (Chn) mn Firdasari Adriyanti (Ina) 21:14, 21:10 {31 minit}
Cheng Shao Chieh (Tpe) mn Yu Hirayama (Jpn) 21:17, 21:12 {31 minit}
*6 Wang Chen (Hkg) mn Olga Konon (Blr) 21:16, 21:9 {26 minit}
Salakjit Ponsana (Tha) mn Hwang Hye Youn (Kor) 11:21, 21:9, 21:19 {52 minit}
*2 Zhang Ning (Chn) mn Kanako Yonekura (Jpn) 21:18, 21:11 {31 minit}

BERGU WANITA
*1 Wei Yili/Zhang Yawen (Chn) mn Suzanne Rayappan/Jenny Wallwork (Eng) 21;14, 21:15 {34 minit}
Rani Mundiasti/Endang Nursugianti (Ina) mn Jiang Yanmei/Li Yujia (Sin) 21:14, 23:21 {36 minit}
Aki Akao/Tomomi Matsuda (Jpn) mn Chien Yu Chin/Cheng Wen Hsing (Tpe) 21:16, 21:14 {29 minit}
Ha Jung Eun/Kim Min Jung (Kor) mn Goh Liu Ying/Ng Hui Lin (Mas) 21:18, 22:24, 21:18 {45 minit}
Lee Kyung Won/Lee Hyo Jung (Kor) mn Miyuki Maeda/Satoko Suetsuna (Jpn) 22:20, 21:12 {41 minit}
Kamila Augustyn/Nadiedza Kostiuczyk (Pol) mn Eva Lee/Mesinee Mangkalakiri (Usa) 21:12, 21:11 {19 minit}
*8 Gail Emms/Donna Kellogg (Eng) mn Vignes Waran/Sashina Vignes (Fra) 21:9, 21:6 {23 minit}
Natalie Munt/Joanne Nicholas (Eng) mn Elodie Eymard/Weny Rahmawati (Fra) 21:19, 21:23, 21:15 {60 minit}
Lim Pek Siah/Haw Chiou Hwee (Mas) kk Jo Novita/Gresya Polii (Ina) 23:21, 17:21, 14:21 {49 minit}
*5 Gao Ling/Zhao Tingting (Chn) mn Elin Bergblom/Johanna Persson (Swe) 21:8, 21:16 {23 minit}
Vita Marissa/Lilyana Natsir (Ina) mn Jwala Gutta/Shruti Kurian (Ind) 21:18, 21:17 {27 minit}
*3 Du Jing/Yu Yang (Chn) mn Valeri Sorokina/Nina Vislova (Rus) 21:6, 21:12 {20 minit}
Mooi Hing Yau/Ooi Yu Hang (Mas) kk Ekaterina Ananina/Anastasia Russkikh (Rus) 12:21, 15:21 {31 minit}
*7 Reiko Shiota/Kumiko Ogura (Jpn) mn Chau Hoi Wah/Koon Wai Chee Louisa (Hkg) 21:7, 18:21, 21:14 {50 minit}
Lena Frier Kristiansen/Kamilla Rytter Juhl (Den) mn Carina Mette/Birgit Overzier (Jer) – tarik diri
*2 Yang Wei/Zhang Jiewen (Chn) mn Wong Pei Tty/Chin Eei Hui (Mas) 16:21, 21:10, 21:11 {40 minit}

BERGU LELAKI
*1 Cai Yun/Fu Haifeng (Chn) mn Mike Beres/William Milroy (Can) 21:15, 21:16 {28 minit}
Guo Zhendong/Xie Zhongbo (Chn) mn Tim Dettmann/Johannes Schoettler (Jer) 19:21, 21:3, 21:16 {41 minit}
*6 Jung Jae Sung/Lee Yong Dae (Kor) mn Michael Fuchs/Roman Spitko (Ger) 21:14, 21:10 {24 minit}
Keishi Kawaguchi/Naoki Kawamae (Jpn) mn Anders Kristiansen/Simon Mollyhus (Den) 8:21, 21:10, 21:19 {43 minit}
*4 Choong Tan Fook/Lee Wan Wah (Mas) mn Gan Teik Chai/Lin Woon Fui (Mas) 19:21, 21:16, 21:14 {40 minit}
Lars Paaske/Jonas Rasmussen (Den) mn Anthony Clark/David Lindley (Eng) 19:21, 21:19, 21:12 {52 minit}
*7 Jens Eriksen/Martin Lundgaard Hansen (Den) mn Hoon Thien How/Tan Wee Kiong (Mas) 21:18, 21:16 {31 minit}
Mathias Boe/Carsten Mogensen (Den) mn Howard Bach/Bob Malaythong (Usa) 21:15, 21:15 {24 minit}
Tan Bin Shen/Ong Soon Hock (Mas) mn Hu Chung Shien/ Tsai Chia Hsin 17:21, 21:19, 21:14 {37 minit}
*8 Luluk Hadiyanto/Yulinato Alvent (Ina) mn Albertus Susanto/Yohan Hadikusumo (Hkg) 21:10, 21:12 {26 minit}
Mohd Zakry Latif/Fairuzizuan Tazari (Mas) mn Vitalij Durkin/Alexandr Nikolaenko (Pol) 21:18, 21:18 {27 minit}
*3 Koo Kien Keat/Tan Boon Heong (Mas) mn Michal Logosz/Robert Mateusiak (Pol) 22:20, 21:18 {36 minit}
Shintaro Ikeda/Shuichi Sakamoto (Jpn) mn Keita Masuda/Tadashi Ohtsuka (Jpn) 17:21, 21;15, 21;18 {56 minit}
Candra Wijaya/Tony Gunawan (Ina) mn Lee Jae Jin/Hwang Ji Man (Kor) 21:12, 21:16 {24 minit}
Robert Blair/Richard Eidestedt (Eng) mn Fang Chien Min/Lee Sheng Mu (Tpe) 16:21, 22:20, 22:20 {53 minit}
*2 Markis Kido/Hendra Setiawan (Ina) mn Hendra Aprida/Joko Riyadi (Ina) 15:21, 21:6, 21:14 {34 minit}

Advertisements

Tinggalkan Jawapan

Masukkan butiran anda dibawah atau klik ikon untuk log masuk akaun:

WordPress.com Logo

Anda sedang menulis komen melalui akaun WordPress.com anda. Log Out / Tukar )

Twitter picture

Anda sedang menulis komen melalui akaun Twitter anda. Log Out / Tukar )

Facebook photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Facebook anda. Log Out / Tukar )

Google+ photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Google+ anda. Log Out / Tukar )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: