NUSA MAHSURI BC

Keputusan Penuh Pusingan Kelayakan Antarabangsa Poland 2008

Posted by ADMIN di 27 Mac 2008


KEPUTUSAN PENUH
KEJOHANAN BADMINTON ANTARABANGSA POLAND YONEX 2008
TARIKH: 27/03/2008
KELAYAKAN
SUKU AKHIR

PERSEORANGAN LELAKI
KELAYAKAN 1
Brice Leverdez (Fra) mn Daniel Grassmueck (Aut) 21:19, 21:15 {24 minit}
Andrey Ivanov (Rus) mn Aleksei Konakh (Blr) 21:9, 21:16 {20 minit}
Martin Bille Larsen (Den) mn Dinuka Karunaratne (Sri) 21:10, 21:10 {18 minit}
Sebastian Schoettler (Jer) mn Lukasz Barszczewski (Pol) 21:12, 21:17 {21 minit}

KELAYAKAN 2
Jan Patrick Helmchen (Jer) mn Hannes Roffmann (Jer) 21:17, 21:15 {24 minit}
Ivan Sozonov (Rus) mn Mikko Vikman (Fin) 21:15, 21:15 {22 minit}
Matthias Wigardt (Swe) mn Philip Katsaros (Aut) 21:11, 21:12 {21 minit}
Kieran Merriles (Sco) mn Patryk Szymoniak (Pol) 21:19, 21:10 {22 minit}

KELAYAKAN 3
Jeff Tho (Aus) mn Hallstein Oma (Nor) 10:21, 21:7, 21:18 {40 minit}
Mathieu Lo Ying Ping (Fra) mn Tomas Kopriva (Cze) 21:15, 21:12 {22 minit}
Valeriy Atrashchenkov (Ukr) mn Adrian Dziolko (Pol) 21:8, 21:14 {19 minit}
Kasper Lehikoinen (Fin) mn Neven Rithar (Cro) 20:22, 24:22, 22:20 {46 minit}

KELAYAKAN 4
Ville Lang (Fin) mn Vitaly Konov (Ukr) 21:19, 16:21, 21:14 {41 minit}
Gabriel Ulldahl (Swe) mn Michal Matejka (Svk) 21:9, 21:15 {19 minit}
Chong Li Qun (Mas) kk Andres Corpancho (Per) – tarik diri
Wojciech Poszelezny (Pol) mn Mykola Shkliaiev (Ukr) 21:14, 21:11 {23 minit}

KELAYAKAN 5
Sven Eric Kastens (Jer) mn Raul Must (Est) 21:16, 14:21, 21:15 {59 minit}
Salim Sameon (Mas) mn Guilherme Pardo (Bra) 21:11, 21;14 {19 minit}
Henrik Toth (Hun) mn Simon Knutsson (Swe) 21:19, 21:19 {36 minit}
Kasper Ipsen (Den) mn Andres Nilson (Swe) 21:11, 21:9 {23 minit}

KELAYAKAN 6
Alexandre Paixao (Por) mn Hubert Paczek (Pol) 24:22, 17:21, 21:8 {42 minit}
Kristian Karttunen (Swe) mn Michal Rogalski (Pol) 21:16, 21:18 {34 minit}
Henri Hurskainen (Swe) mn Stilian Makarski (Bul) 15:21, 21:12, 21:17 {39 minit}
Dmytro Zavadsky (Ukr) mn Maciej Kowalik (Pol) 21:4, 21:13 {20 minit}

KELAYAKAN 7
Kuan Beng Hong (Mas) mn Eric Go (Usa) 21:17, 21:8 {19 minit}
Ben Beckman (Eng) mn Heimo Goetschl (Aut) 21:12, 16:21, 21:9 {39 minit}
Wisnu Haryo Putro (Ina) mn Anton Ivanov (Rus) 21:9, 24:22 {25 minit}
Liao Sheng Shiun (Tpe) mn Rafal Hawel (Pol) 21:19, 21:9 {24 minit}

KELAYAKAN 8
Christian Boesiger (Sui) mn Jakub Bitman (Cze) 21:13, 21:19 {24 minit}
Misha Zilberman (Isr) mn Ondrej Kopriva (Cze) 21:13, 21:9 {20 minit}
Eli Mambwe (Zam) mn Tuomas Palmqvist (Fin) 21:13, 21:15 {27 minit}
Aamir Ghaffar (Eng) mn D.Hayom Rumbaka (Ina) 21:15, 22:20 {29 minit}

PERSEORANGAN WANITA
KELAYAKAN 1
Anna Narel (Pol) mn Nguyen Nhung Le Ngoc (Vie) – tiada perlawanan
Elisa Chateur (Fra) mn Jwala Gutta (Ind) – tarik diri
Niina Iwata (Jpn) mn M.Sutheaswari (Mas) – tarik diri
Helen Davies (Eng) mn Karoliine Holm (Est) 21:18, 21:10 {28 minit}

KELAYAKAN 2
Astrid Hoffman (Jer) mn Rosaria Yusfin Pungkasari (Ina) – tiada perlawanan
Agnieszka Wojtkowska (Pol) mn Shruti Kurian (Ind) – tarik diri
Akvile Stapusaityte (Ltu) mn Erin Caroll (Aus) 21:10, 21:18 {30 minit}
Yelyzaveta Zharka (Ukr) mn Edyta Tarasewicz (Pol) 21:14, 21:12 {16 minit}

KELAYAKAN 3
Anastasia Prokopenko (Rus) mn Linda Sloan (Sco) 21:19, 21:13 {24 minit}
Sonomi Maeda (Jpn) mn Aneta Wojtowska (Pol) 21:8, 21:7 {17 minit}
Sarah Walker (Eng) mn Rachel Thomas (Wal) 21:13, 21:18 {18 minit}
Aleksandra Walaszek (Pol) mn Barbara Scheer (Aut) 21:19, 21:9 {19 minit}

KELAYAKAN 4
Kamila Augustyn (Pol) mn Rasa Sulniene (Ltu) 21:7, 21:9 {14 minit}
Alesia Zaitsava (Blr) mn Mariya Diptan (Ukr) 21:18, 21:16 {23 minit}
Rie Eto (Jpn) mn Ivana Sahankova (Cze) 21:2, 21:7 {14 minit}
Natalia Pocztowiak (Pol) mn Elina Vaisanen (Fin) 21:16, 21:11 {19 minit}

KELAYAKAN 5
Tatjana Bibik (Rus) mn Huwaina Razi (Sui) – tiada perlawanan
Olga Golovanova (Rus) mn Dorota Grzejdak (Pol) 21:11, 21:15 {19 minit}
Yu Wakita (Jpn) mn Victoria Slobodjanuk (Rus) 21:7, 21:13 {22 minit}
Malgorzata Kurdelska (Pol) mn Chang Li Yang (Tpe) 22:20, 12:21, 21:17 {33 minit}

KELAYAKAN 6
Sylvina Kurniawan (Ina) mn Sarah Thomas (Wal) 21:6, 21:9 {21 minit}
Diana Damova (Bul) mn Ewa Piotrowska (Pol) 21:7, 21:4 {15 minit}
Nicola Cerfontyne (Eng) mn Leisha Cooper (Aus) 21:15, 21:11 {22 minit}
Sarka Krizkova (Cze) mn Claudia Mayer (Aut) – tiada perlawanan

BERGU CAMPURAN
KELAYAKAN 1
Damian Plawecki/Monika Bienkowska (Pol) mn Adrian Dziolko/Ewa Piotroeska (Pol) 21:13, 21:16 {19 minit} – layak ke perlawanan utama

KELAYAKAN 2
Marcin Bybrowski/Katarzyna Garbacka (Pol) mn Lukasz Jonczyk/Anna Narel (Pol) – tiada perlawanan dan layak ke draw perlawanan utama

KELAYAKAN 3
Liao Sheng Shiun/Chang Li Yang (Tpe) mn Maciej Poulakowski/Edyta Tarasewicz (Pol) 21:17, 21:16 {22 minit} – layak ke perlawanan utama

KELAYAKAN 4
Ondrej Kopriva/Ivana Sahankova (Cze) mn Patryk Szymoniak/Aneta Wojtkowska (Pol) 21:15, 21:17 {21 minit} – layak ke perlawanan utama

Tinggalkan Jawapan

Masukkan butiran anda dibawah atau klik ikon untuk log masuk akaun:

WordPress.com Logo

Anda sedang menulis komen melalui akaun WordPress.com anda. Log Out / Tukar )

Twitter picture

Anda sedang menulis komen melalui akaun Twitter anda. Log Out / Tukar )

Facebook photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Facebook anda. Log Out / Tukar )

Google+ photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Google+ anda. Log Out / Tukar )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: