NUSA MAHSURI BC

Keputusan Penuh Pusingan Pertama Antarabangsa Poland 2008

Posted by ADMIN di 28 Mac 2008


KEPUTUSAN PENUH
KEJOHANAN BADMINTON ANTARABANGSA POLAND YONEX 2008
PERLAWANAN UTAMA
PUSINGAN PERTAMA

BERGU CAMPURAN
*1 Robert Mateusiak/Nadiezda Kostiuczyk (Pol) mn Mykola Shkliaiev/Yelyzaveta Zharka (Ukr) 21:10, 21:9 {18 minit}
Dean George/Mariana Agathangelou (Eng) mn Lukasz Barszczewski/Aleksandra Walaszek (Pol) 21:10, 21:13 {18 minit}
Adam Cwalina/Malgorzata Kurdelska (Pol) mn Lukasz Jonczyk/Anna Narel (Pol) 21:5, 21:6 {15 minit}
Jan Patrick Helmchen/Astrid Hoffman (Jer) mn Misha Zilberman/Sarka Krizkova (Isr/Cze) 21:18, 21:14 {21 minit}
Dmytro Zavadsky/Mariya Diptan (Ukr) mn *4 Matthew Honey/Heather Olver (Eng) 21:18, 22:20 {33 minit}
Martyn Lewis/Samatha Ward (Wal/Eng) mn Thomas Bethell/Fiona Mckee (Sco/Can) 21:11, 16:21, 21:15 {33 minit}
*6 Baptiste Careme/Laura Choinet (Fra) mn Lukasz Moren/Natalia Pocztowiak (Pol) 21:16, 22:20 {26 minit}
Ivan Sozonov/Tatjana Bibik (Rus) mn Mikko Vikman/Karoliine Holm (Fin/Est) 21:17, 21:9 {17 minit}
Fran Kurniawan/Shendy Puspa (Ina) mn Liao Sheng Shiun/Chang Li Yang (Tpe) 21:8, 21:8 {11 minit}
*7 Watson Briggs/Jillie Cooper (Sco) mn Marcin Bybrowski/Katarzyna Garbacka (Pol) 21:5, 21:19 {19 minit}
Wojciech Szkudlarczyk/Agnieszka Wojtkowska (Pol) mn Damian Plawecki/Monika Bienkowska (Pol) 22:20, 22:20 {26 minit}
*3 Valeriy Atrashchenkov/Elena Prus (Ukr) mn Johannes Schoettler/Gitte Koehler (Jer) 21:19, 21:18 {24 minit}
Andrey Ivanov/Anastasia Russikh (Den/Rus) mn Stilian Makarski/Diana Dimova (Bul) 21:15, 21:10 {24 minit}
*5 Chris Adcock/Gabrielle White (Eng) mn Aleksei Konakh/Alesia Zaitsava (Blr) 23:21, 21:17 {24 minit}
Zvonimir Durkinjak/Stasa Poznanovic (Cro) mn Ondrej Kopriva/Ivana Sahankova (Cze) 21:11, 21:11 {17 minit}
*2 Svetoslav Stoyanov/Elodie Eymard (Fra) mn Tim Dettmann/Johanna Persson (Jer/Swe) 22:20, 21:19 {31 minit}

PERSEORANGAN LELAKI
*1 Przemyslaw Wacha (Pol) mn Ivan Sozonov (Rus) 19:21, 21:18, 21:17 {40 minit}
Vladislav Druzchenko (Ukr) mn Simon Maunoury (Fra) 21:19, 21:11 {29 minit}
*7 Arvind Bhat (Ind) mn Juergen Koch (Aut) 21:18, 21:17 {37 minit}
Ville Lang (Fin) mn Stuart Gomez (Aus) 22:24, 21:12, 21:11 {44 minit}
*3 Andrew Dabeka (Can) mn Jan Vondra (Cze) -tarik diri
Ari Yuli Wahyu (Ina) mn Rajiv Ouseph (Eng) 21:16, 21:11 {28 minit}
Henri Kurskainen (Swe) mn *8 Pablo Abion (Esp) 21:13, 12:21, 22:20 {47 minit}
Valeriy Atrashchenkov (Ukr) mn Marco Vasconcelos (Por) 21:17, 21:16 {29 minit}
Erwin Kehlhoffner (Fra) mn Kevin Cordon (Gua) 21:19, 21:17 {31 minit}
*6 Bobby Milroy (Can) mn Martin Bille Larsen (Den) 11:21, 12:18
Kuan Beng Hong (Mas) mn Magnus Sahlberg (Swe) 23:21, 21:12 {33 minit}
*4 Petr Koukal (Cze) mn Carlos Longo (Esp) 21:14, 21:14 {24 minit}
Stefan Wojcikiewicz (Can) mn Aamir Ghaffar (Eng) 21:14, 21:18 {27 minit}
*5 Richard Vaughan (Wal) mn Kestutis Naviskas (Ltu) 21:18, 21:7 {29 minit}
Kasper Ipsen (Den) mn Nabil Lasmari (Alg) – tarik diri
*2 Marc Zwiebler (Jer) mn Rune Ulsing (Den) 21:8, 21:14 {24 minit}

PERSEORANGAN WANITA
*1 Juliane Schenk (Jer) mn Jang Soo Young (Kor) 21:9, 21:12 {28 minit}
Maria Elfira (Ina) mn Kristina Ludikova (Cze) 21:11, 21:5 {25 minit}
Sylvina Kurniawan (Ina) mn *5 Anu Nieminen (Fin) 21:16, 21:16 {32 minit}
Elisa Chateur (Fra) mn Shannon Pohl (Usa) 21:11, 21:11 {24 minit}
*4 Larisa Griga (Ukr) mn Jill Pittard (Eng) 13:21, 21:10, 22:20 {46 minit}
Rosaria Yusfin (Ina) mn Akvile Stapusaityte (Ltu) 21:19, 21:13 {29 minit}
Filipa Lamy (Por) mn *8 Charmaine Reid (Can) 13:21, 21:10, 21:18 {40 minit}
Ekaterina Ananina (Rus) mn Simone Prutsch (Aut) 21:12, 10:21, 21:17 {39 minit}
Nguyen Nhung Le Ngoc (Vie) mn Weny Rahmawati (Fra) 21;12, 21:12 {27 minit}
*7 Agnese Allegrini (Ita) mn Claudia Rivero (Per) 21:19, 21:10 {34 minit}
Yu Wakita (Jpn) mn Michalle Chan Ky (Aus) 21:10, 21:15 {27 minit}
*3 Hwang Hye Youn (Kor) mn Elena Prus (Ukr) 21:12, 21:10 {8 minit}
Kamila Augustyn (Pol) mn Telma Santos (Por) 23:21,21:5 {24 minit}
*6 Susan Hughes (Sco) mn Olga Konon (Blr) 21:15, 15:21, 21:18 {45 minit}
Anastasia Prokopenko (Rus) mn Chloe Magee (Irl) 21:13, 21:18 {22 minit}
*2 Petya Nedelcheva (Bul) mn Eva Lee (Usa) 21:13, 21:17 {33 minit}

BERGU LELAKI
*1 Michal Logosz/Robert Mateusiak (Pol) – bye
Maciej Poulakowski/Mykola Shkliaiev (Pol/Ukr) mn Andriy Diptan/Vitaly Konov (Ukr) 21:17, 27:25 {24 minit}
Kasper Lehikoinen/Salim Sameon (Fin/Mas) kk Aleksei Konakh/Andrei Konakh (Blr) 23:25, 14:21 {24 minit}
Eetu Heino/Hallstein Oma (Fin/Nor) mn Damian Broj/Rafal Skrzek (Pol) 21:11, 21:13 {17 minit}
*3 Jacob Chemnitz/Mikkel Delbo Larsen (Den) mn Thomas Bethell/Watson Briggs (Sco) 21:17, 21:13 {24 minit}
Matthew Honey/Kristian Roebuck (Eng) mn Erwin Kehloffner/Svetoslav Stoyanov (Fra) 21:17, 22:20 {32 minit}
Chris Adcock/Dean George (Eng) mn Jacek Hankiewicz/Damian Plawecki (Pol) 11:3 {tarik diri}
Adam Kosz/Adam Zaleski (Pol) mn Sebastian Schoettler/Till Zander (Jer) – tiada perlawanan
Adam Cwalina/Wojciech Szkudlarczyk (Pol) mn Fran Kurniawan/Renda Wijaya (Ina) 21:15, 22:20 {23 minit}
Andrew Bowman/Martyn Lewis (Sco/Wal) mn Jakub Bitman/Zvonimir Durkinjak (Cze/Cro) 21:12, 19:21, 21:14 {41 minit}
Lukasz Moren/Michal Rogalski (Pol) mn Toumas Palmqvist/Mikko Vikman (Fin) – tarik diri
*4 Ross Smith/Glenn Warfe (Aus) mn Adrian Dziolko/Patryk Szymoniak (Pol) 21:6, 21:6 {18 minit}
Baptiste Careme/Mathieu Lo Ying Ping (Fra) mn Lukasz Jonczyk/Hubert Paczek (Pol) 21:18, 21:18 {29 minit}
Jan Patrick Helmchen/Hannes Roffman (Ger) mn Ondrey Kopriva/Tomas Kopriva (Cze) 21:17, 21:10 {23 minit}
Robert Adcock/Robin Middleton (Eng) mn Daniel Grassmueck/Philip Katsaros (Aut) 21:11, 21:13 {20 minit}
*2 Tim Dettmann/Johannes Schoettler (Ger) mn Anton Ivanov/Ivan Sozonov (Rus) 21:18, 21:16 {22 minit}

BERGU WANITA
*1 Ekaterina Ananina/Anastasia Russkikh (Rus) – bye
Shendy Puspa/Meiliana Jauhari (Ina) mn Agata Doroszkiewicz/Alesia Zaitsava (Pol/Blr) 21:3, 21:17 {17 minit}
Rie Eto/Sonomi Maeda (Jpn) mn Sarka Krizkova/Ivana Sahankova (Cze) 21:7, 21:8 {18 minit}
Yuka Hayashi/Yukina Imura (Jpn) mn Sarah Walker/Samantha Ward (Eng) 22:20, 21:19 {26 minit}
*3 Kamila Augustyn/Nadiezda Kostiuczyk (Pol) – bye
Elisa Chateur/Laura Choinet mn Astrid Hoffman/Gitte Koehler (Jer) 21:15, 21:16 {23 minit}
Rachel Thomas/Sarah Thomas (Wal) mn Ewa Piotrowska/Edyta Tarasewicz (Pol) 21:16, 14:21, 21:15 {31 minit}
Monika Bienkowska/Dorota Grzejdak (Pol) mn Taniz Luiz/Eugenia Tanaka (Aus) 21:15, 21:16 {26 minit}
Petya Nedelcheva/Diana Dimova (Bul) mn Eva Lee/Mesinee Mangkalakiri (Usa) 11:21, 21:18, 21:19 {47 minit}
Malgorzata Kurdelska/Agnieska Wojtkowska (Pol) mn Jillie Cooper/Linda Sloan (Sco) 19:21, 21:12, 21:16 {46 minit}
Fiona Mckee/Charmaine Reid (Can) mn Helen Davies/Heather Olver (Eng) 21:19, 21:15 {40 minit}
*4 Jwala Gutta/Shruti Kurian (Ind) – bye
Olga Golovanova/Anastasia Prokopenko (Rus) mn Natalia Pocztowiak/Aleksandra Walaszek (Pol) 26:24, 21:10 {19 minit}
Yu Wakita/Seiko Yamada (Jpn) mn Mariana Agathangelou/Gabrielle White (Eng) 21:13, 21:14 {26 minit}
Erin Caroll/Leisha Cooper (Aus) mn Elodie Eymard/Weny Rahmawati (Fra) – tarik diri
*2 Elin Bergblom/Johanna Persson (Swe) – bye

Advertisements

Tinggalkan Jawapan

Masukkan butiran anda dibawah atau klik ikon untuk log masuk akaun:

WordPress.com Logo

Anda sedang menulis komen melalui akaun WordPress.com anda. Log Out / Tukar )

Twitter picture

Anda sedang menulis komen melalui akaun Twitter anda. Log Out / Tukar )

Facebook photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Facebook anda. Log Out / Tukar )

Google+ photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Google+ anda. Log Out / Tukar )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: