NUSA MAHSURI BC

Keputusan Penuh Pusingan Kedua Terbuka India 2008

Posted by ADMIN di 3 April 2008


KEPUTUSAN PENUH
KEJOHANAN BADMINTON GRAND PRIX EMAS TERBUKA INDIA YONEX SUNRISE 2008
PUSINGAN KEDUA

PERSEORANGAN LELAKI
*1 Bao Chunlai (Chn) mn Alamsyah Yunus (Ina) – tiada perlawanan
Mohd Arif Latif (Mas) kk Liao Sheng Shiun (Tpe) 19:21, 21:11, 15:21 {50 minit}
*5 Boonsak Ponsana (Tha) mn Ng Wei (Hkg) 13:21, 26:24, 21:16 {70 minit}
Nguyen Tien Minh (Vie) mn Zhu Weilun (Chn) 21:19, 21:17 {32 minit}
*4 Park Sung Hwan (Kor) mn Arvind Bhat (Ind) 21:17, 20:22, 21:14 {55 minit}
Sho Sasaki (Jpn) mn P. Kashyap (Ind) 21:9, 18:21, 21:12 {58 minit}
*6 Wong Choong Hann (Mas) mn Kendrick Lee (Sin) 21:10, 21:15 {37 minit}
Lu Yi (Chn) mn Kennievic Asuncion (Phi) 21:11, 21:12 {28 minit}
Sairul Amar Ayob kk Chetan Anand (Ind) 22:24, 15:21 {37 minit}
*8 Lee Tsuen Seng (Mas) kk Hsieh Yu Hsin (Tpe) 21:12, 17:21, 8:21 {55 minit}
J.B.S. Vidyadhar (Ind) mn Chan Yan Kit (Hkg) 21:14, 21:18 {28 minit}
Liew Daren (Mas) kk *3 Chen Yu (Chn) 17:21, 12:21 {35 minit}
Tan Chun Seang (Mas) kk Anand Pawar (Ind) 13:21, 21:16, 18:21 {50 minit}
Yeoh Kay Bin (Mas) mn *7 Shoji Sato (Jpn) 21:19, 8:21, 21;18 {65 minit}
Andrew Smith (Eng) mn Ali Shahhosseini (Irl) 21:15, 21:17 {26 minit}
Chong Wei Feng (Mas) mn *2 Chen Jin (Chn) 25:23, 11:21, 21:15 {60 minit}

PERSEORANGAN WANITA
Pai Min Jie mn Anita Raj Kaur (Mas) 21:13, 22:20 {33 minit}
Eriko Hirose (Jpn) mn Saina Nehwal (Ind) 21:15, 21:10 {33 minit}
Julia Wong (Mas) mn Gayatri Vartak (Ind) 21:16, 21:17 {35 minit}
*6 Zhou Mi (Hkg) mn Salakjit Ponsana (Tha) 21:17, 21:11 {30 minit}
Simone Prutsch (Aut) mn Ana Moura (Por) 21:16, 23:21 {40 minit}
*3 Zhu Lin (Chn) mn Kaori Mori (Jpn) 20:22, 21:14, 21:17 {75 minit}
*7 Yip Pui Yin (Hkg) mn Aditi Mutatkar (Ind) 18:21, 22:20, 21:11 {61 minit}
*2 Lu Lan (Chn) mn Shannon Pohl (Usa) 21:4, 21:9 {21 minit}

BERGU LELAKI
*1 Jung Jae Sung/Lee Yong Dae (Kor) mn Chris Langridge/Andrew Ellis (Eng) 21:19, 21:11 {36 minit}
Goh Wei Shem/Ong Jien Guo (Mas) kk *8 Albertus Susanto/Yohan Hadikusumo (Ina) 27:25, 16:21, 18:21 {50 minit}
Rian Sukmawan/Yonathan Dasuki Suryatama (Ina) mn Fang Chien Min/Lee Sheng Mu (Tpe) 21:16, 21:16 {32 minit}
*5 Guo Zhendong/Xie Zhongbo (Chn) mn Anggun Nugroho/Devin Lahardi (Ina) 21:16, 21:19 {35 minit}
*6 Keita Masuda/Tadashi Ohtsuka (Jpn) mn Tsai Chia Hsin/Hu Chung Shien (Tpe) 18:21, 21:13, 22:20 {38 minit}
Chew Choon Eng/Chan Chong Ming (Mas) mn *3 Lee Jae Jin/Hwang Ji Man (Kor) 21:17, 11:21, 21:16 {45 minit}
Hendra Wijaya/Yoga Uki Kasah (Ina) mn Chan Peng Soon/Chang Hun Pin (Mas) 21:18, 18:21, 21:16 {48 minit}
*2 Candra Wijaya/Tony Gunawan (Ina/Usa) mn Robert Mateusiak/Michal Logosz (Pol) 21:15, 21:17 {32 minit}

BERGU WANITA
*1 Chien Yu Chin/Cheng Wen Hsing (Tpe) mn Tien Ching Yung/Chiang Kai Hsin (Tpe) – tiada perlawanan
Goh Liu Ying/Woon Khe Wei mn Aparna Balan/Saina Nehwal (Ind) 21:11, 21:16 {20 minit}
Endang Nursugianti/Rani Mundiasti (Ina) mn *4 Aki Akao/Tomomi Matsuda (Jpn) 18:21, 21:6, 21:15 {65 minit}
Shinta Mulia Sari/Yao Lie – tiada perlawanan
Kamila Augustyn/Nadiezda Kostiuczyk (Pol) mn Chau Hoi Wah/Koon Wai Chee (Hkg) 19:21, 21:9, 21:7 {50 minit}
*3 Jiang Yanmei/Li Yujia (Sin) mn Gresya Polii/Jo Novita (Ina) 21:8, 21:19 {40 minit}
Nitya Krishinda/Lita Nurlita (Ina) mn Yang Chia Chen/Chou Chia Chi (Tpe) 20:22, 21:14, 21:19 {80 minit}
*2 Miyuki Maeda/Satoko Suetsuna (Jpn) mn Jwala Gutta/Shruti Kurian (Ind) 21:4, 21:15 {34 minit}

BERGU CAMPURAN
*1 He Hanbin/Yu Yang (Chn) mn Tantowi Akhmad/Yulianti CJ (Ina) 21:15, 21:16 {29 minit}
Muhammad Rijal/Greysia Polii (Ina) mn Yohan Hadikusumo/Chai Hoi Wah (Hkg) 19:21, 21:14, 21:10 {50 minit}
*4 Robert Mateusiak/Nadiezda Kostiuczyk (Pol) mn Chen Hung Ling/Chou Chia Chi (Tpe) 18:21, 21:15, 21:17 {45 minit}
*5 Hendri Kurniawan Saputra/Li Yujia (Sin) mn Robert Blair/Imogen Bankier (Eng/Sco) 21:18, 21:15 {29 minit}
*6 Kristof Hopp/Birgit Overzier (Jer) mn Chayut Triyachart/Shinta Mulia Sari (Sin) 21:5, 24:22 {31 minit}
Albertus Susanto/Koon Wai Chee (Hkg) mn Riki Widianto/Yao Lie (Sin) 21:11, 21:15 {27 minit}
Fang Chien Min/Cheng Wen Hsing (Tpe) mn *7 Devin Lahardi/Lita Nurlita (Ina) 21:17, 21:16 {25 minit}
*2 Sudket Prapakamol/Saralee Thoungthongkam (Tha) mn Danny Bawa Chrisnanta/Neo Yu Yan Vanessa (Sin) 21:11, 21:11 {30 minit}

Advertisements

Tinggalkan Jawapan

Masukkan butiran anda dibawah atau klik ikon untuk log masuk akaun:

WordPress.com Logo

Anda sedang menulis komen melalui akaun WordPress.com anda. Log Out / Tukar )

Twitter picture

Anda sedang menulis komen melalui akaun Twitter anda. Log Out / Tukar )

Facebook photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Facebook anda. Log Out / Tukar )

Google+ photo

Anda sedang menulis komen melalui akaun Google+ anda. Log Out / Tukar )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: